«

»

فروردین ۳۱ ۱۳۹۴

یک هنرمند از خاطرات تلخش با پزشکان گفت: «دست مهران مدیری را می‌بوسم»

۱۰
..اگر تن به عمل جراحی می‌زدم، ۶۰ میلیون تومان هزینه‌اش می‌شد. جالب اینکه یکی از همین پزشکان بدون اینکه من را از نزدیک معاینه کند، تلفنی به من گفت «برو بخواب تا بیام عملت کنم»…
سامان احتشامی آهنگساز و نوازنده پیانو ضمن انتقاد از برخی پزشکان، از سریال «در حاشیه» دفاع کرد: چهارم فروردینِ امسال از نردبان افتادم و کمرم ضربه دید. این اتفاق زمانی رخ داد که ۶ – ۷ ساعت به پروازم برای سفری خارجی مانده بود. به سختی توانستم که سفرم را بروم و برگردم. به محض رسیدنم به ایران به دکتر مراجعه کردم. تقریبا با ۵ دکتر مشورت کردم. متاسفانه برخی از پزشکان که قصد کسب درآمدِ بیشتر از بیماری من را داشتند، عمل جراحی را به من پیشنهاد دادند. دو تن از این پزشکان به طور کاملا شیک و البته جدی قصد تیغ زدنم را داشتند!
او تاکید کرد: اگر تن به عمل جراحی می‌زدم، ۶۰ میلیون تومان هزینه‌اش می‌شد. جالب اینکه یکی از همین پزشکان بدون اینکه من را از نزدیک معاینه کند، تلفنی به من گفت «برو بخواب تا بیام عملت کنم».
این نوازنده پیانو درباره روند درمانش گفت: پس از اینکه از تلاشم در میان برخی از پزشکان به نتیجه‌ای نرسیدم، سراغ پروفسور کاظم عباسیان رفتم. عباسیان درباره دردِ کمرم گفت: «کمری که من می‌بینم با استراحت و رعایت برخی اصول خوب می‌شود». هم اکنون هم زیر نظر پروفسور عباسیان مشغول آب‌درمانی هستم. وی ادامه می‌دهد: متاسفانه پزشکانی که می‌خواستند برای نفع شخصیشان من را عمل کنند، روحم را آزار دادند و زندگی را برای مدتی به کامم تلخ کردند، اما کسی مانند عباسیان بعد از معاینه من، جوری با من حرف زد که دردِ کمرم نصف شد اما پزشکان دیگر تنها دردم را زیاد کردند.
احتشامی می‌گوید: دست مهران مدیری را می‌بوسم که در سریال «در حاشیه» واقعیت‌های پنهانی را به تصویر کشانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =