«

»

شهریور ۲۳ ۱۳۹۵

نشست مسؤولین کمیته‌های برگزار کننده‌ جشنواره‌ فیلم کوتاه ،فیلمنامه و عکس کلیبر

 132

دراین  نشست  فرماندار شهرستان کلیبر ، با بیان اینکه یک کار فرهنگی عظمیم در شهرستان رخ خواهد داد،  برنامه‌ریزی منسجم در جهت برگزاری آبرومندانه‌ جشنواره‌ی فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس روستایی و عشایری کلیبر را خواستار شد . وی افزود : نمایش عمومی آثار رسیده به بخش مسابقه، بر اساس برنامه‌ ی زمان‌بندی  شده که به اطلاع عموم خواهد رسید، انجام می‌شود.
فریدون بابایی با بیان اینکه نمایشگاه صنایع دستی، غذاهای سنتی و زغال اخته نیز همزمان با اختتامیه این جشنواره برگزار می‌شود حضور پرشور شهروندان را در تداوم برگزاری سالیانه‌ این جشنواره مؤثر دانست.
فرماندار شهرستان  کلیبر، حضور مؤثر همه‌ی استعدادها و ظرفیت‌های شهرستان اعم از  ورنی، فرش، گلیم و جاجیم، صنایع چوبی، کش‌بافی، لبنیات محلی، محصولات باغی و غذاهای سنتی را در حاشیه‌ی این جشنواره از متن آن مهم‌تر دانست.
بابایی افزود :این جشنواره، فرصت مغتنمی برای معرفی چهره‌ی واقعی  شهرستان کلیبر وفرهنگ غنی مردمان این  شهرستان است و ما با استفاده از فرصت پیش آمده، محصولات و صنایع دستی شهرستان‌ را به دنیا معرفی خواهیم کرد.
گفتنی است جشنواره فیلم کوتاه ، فیلمنامه و عکس روستایی و عشایری کلیبر از 23 لغایت 26 شهریورماه در شهرستان کلیبر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =