«

»

فروردین ۲۴ ۱۳۹۵

معصومه فریبرزی عکاس خبرگزاری مهر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیبر شد

20

– معصومه فریبرزی عکاس خبرگزاری مهر طی حکمی از سوی فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلیبر منصوب ‌شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا وحیدی سرپرست کنونی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلیبر بعد از شش ماه فعالیت در سمت سرپرستی فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیبر، سمت خود را به معصومه فریبرزی می‌دهد.

همچنین وحیدی که بعد از ۱۷ ماه خدمت عدالت دهقانپور عهده‌دار این سمت بود و از مهرماه سال گذشته سرپرستی این اداره را قبول کرده بود اکنون با گذشت شش ماه از آغاز فعالیت وی معصومه فریبرزی طی مراسمی به‌عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلیبر انتخاب‌شده و طی روزهای آینده حکم انتصاب وی صادر می‌شود.

معصومه فریبرزی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته ارتباط تصویری(گرافیک) که از جمله سوابق هنری می‌توان به عکاس خبرگزاری مهر، عضو انجمن عکاسان ایران، دارنده نشان‌های برتر عکاسی و کسب مقام‌های اول تا دوم در جشنواره‌ها و مسابقات عکاسی در استان‌هایی همچون آذربایجان شرقی، مرکزی، هرمزگان، زنجان، اردبیل، تهران و غیره را در پرونده خود دارد.

معصومه فریبرزی همچنین در اسفندماه سال گذشته، در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال از سوی علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تجلیل قرارگرفته است و اکنون در منطقه ارسباران به‌عنوان عکاس خبرگزاری مهرفعالیت می‌کند.

گفتنی است؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلیبر بعد از گذشت شش ماه از دوران فعالیت آخرین رئیس این اداره شاهد انتصاب دومین سرپرست برای اداره فرهنگ و ارشاد کلیبر هستیم که شاید این انتخاب منجر به انتصاب فریبرزی به‌عنوان رئیس اداره همراه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =