«

»

شهریور ۰۹ ۱۳۹۵

معرفی داوران جشنواره منطقه ای فیلمنامه، فیلم کوتاه و عکس کلیبر

103

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، داوران جشنواره منطقه ای فیلمنامه، فیلم کوتاه و عکس کلیبر را معرفی کرد.

“علی محرمی” گفت: در بخش عکس؛ کریم ارجمند، هادی فائزی، کمال شب خیز، محمد عباس زاده و جلال شمس آذران، در بخش فیلمنامه؛  امیر اولیایی، اکبر شریعت، علی حاجی بلند، حسن وحدانی و علی اکبر افتخار و در بخش فیلم؛ فرهاد قائمیان، حبیب ایل بیگی، سیدوحید فاطمی، حسین پورستار و محمود نظرعلیان به عنوان داور انتخاب و معرفی شدند.

محرمی، جشنواره منطقه ای فیلمنامه، فیلم کوتاه و عکس کلیبر  را فرصت مطلوبی برای ترویج و تبیین جایگاه ویژه­ عشایر و روستائیان منطقه در تصمیم­گیری­های خرد و کلان، تبیین و ترویج فرهنگ، سنن و آداب و رسوم بومی روستائیان و عشایر منطقه و نقش روستائیان و عشایر منطقه در تبیین و ترویجِ ارزش های اسلامی و اخلاقی عنوان کرد.

وی همچنین تبیین نقش روستائیان و عشایر منطقه در دفاع مقدس، نقش آئین­ها و رسوم بومی روستائی و عشایر منطقه در زندگی امروزی آنها، تبیین نقش و جایگاه روستائیان و عشایر منطقه در تولید سرانه استان و تبیین نقش و جایگاه روستائیان و عشایر منطقه در جذب گردشگر را از اهم اهداف این جشنواره فرهنگی و هنری برشمرد.

گفتنی است جشنواره یاد شده در سه بخش مسابقه، جنبی و مهمان با شرکت هنرمندانِ استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی،اردبیل،زنجان و گیلان­ پانزدهم تا هجدهم شهریورماه جاری در شهرستان کلیبر برگزار می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =