«

»

تیر ۲۳ ۱۳۹۴

فرماندار کلیبر : برگزاری جشنواره‌ی فیلم کوتاه کلیبراردیبهشت ماه سال۱۳۹۵

۱۰۶۵
فرماندار کلیبر در نشستی با حضور فعالان فرهنگی و هنری و جمعی از مسؤولان این شهرستان با تأکید بر ظرفیت‌های بی‌بدیل فرهنگی، اجتماعی و طبیعی شهرستان کلیبر گفت: جشنواره‌ی فیلم کوتاه کلیبر اردیبهشت ماه آتی کلید می‌خورد.
۱۰۶۴
فریدون بابایی با اعلام این خبر تصریح کرد: نخستین دوره‌ی این جشنواره که در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود، میزبان فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن در سه محور «کلیبر و جاذبه‌های گردشگری آن، آداب و رسوم و فرهنگ روستایی و عشایری و مفهوم ایثار و شهادت در فرهنگ روستایی و عشایری» خواهد بود.
۱۰۶۶
وی با تأکید بر بسیج تمام امکانات فرهنگی شهرستان برای تحقق آبرومند این روی‌داد بزرگ فرهنگی – هنری، خاطر نشان کرد: تا زمان برگزاری این نمایشگاه، سالن‌های موجود شهرستان برای نمایش فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره تجهیز و به‌سازی خواهند شد.
۱۰۶۱
علی محرمی، معاون هنری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی نیز در ایننشست با بیان این که کلیبر مهد تمدن و فرهنگ بوده و ظرفیت‌های گردشگری آن در استان بی‌نظیر است، گفت: برگزاری این جشنواره علاوه بر نقشی که در معرفی جاذبه‌ها و توسعه‌ی امکانات گردشگری کلیبر خواهد داشت، بنگاه‌های فرهنگی این شهرستان را نیز توسعه خواهد داد.
۱۰۶۳
وی اظهار امیدواری کرد: این جشنواره که در سال اول در گستره‌ی منطقه‌ی شمال غرب کشور برگزار می‌شود، در سال‌های آتی به یک جشنواره‌ی بین‌المللی تبدیل شود.
۱۰۶۲
۱۰۶۷
منبع:سایت فرمانداری کلیبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =