«

»

خرداد ۱۷ ۱۳۹۵

بابک نهرین و علیرضا رنجی پور در “افسانه عقاب دندان نقره ای -کلیبر

301

علیرضا رنجی پور تهیه کننده این فیلم سینمایی در گفت و گو با خبرنگار نصر افزود: این فیلم سینمایی که دارای تم کمدی فانتزی است در روستای “نوجه ده” کلیبر کلید می خورد.

وی با بیان اینکه نویسندگی و کارگردانی این فیلم را رسول سلیمیان عهده دار است افزود: برای نخستین بار این فیلم به صورت CGI تصویر برداری خواهد شد.

به گفته وی کل عوامل این فیلم سینمایی ۶۰ نفر است که با سرمایه گذاری بالغ بر ۶ میلیارد ریال تولید می شود.

بابک نهرین هنرمند کمدی به عنوان نقش اول این فیلم نقش آفرینی می کند.

وی در گفت و گویی با خبرنگار نصر اذعان داشت: این فیلم سینمایی دهمین تجربه نقش آفرینی در یک فیلم سینمایی است.

وی با بیان اینکه در “افسانه عقاب دندان نقره ای” از ظرفیت بازیگران ترک زبان بومی استفاده شده است افزود: با توجه به متن هنرمندانه این فیلمنامه امیدواریم پس از تولید و پخش در سینماها شاهد استقبال مردم از آن شویم.

نهرین با بیان اینکه این فیلم سینمایی از محصول مشترک با انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تبریز است، از تلاش ها و همکاری های استانداری آذربایجان شرقی ، معاون اقتصادی استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرمانداری کلیبر تقدیر کرد.

برخی از عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: محمد عفراوی  مدیر برنامه ریزی، مهدی حیدری مدیر تصویر و نو، حجت الله بابایی و پریناز آرام تن چهره پرداز، هادی سلیمان زاده مدیر صدا و برداری، محمد رضا فلاحیان طراحی صحنه، حمیده عابدی طراح لباس و جلیل اصغری مجری طرح و مدیر تولید.

همچنین نقش اول مرد این فیلم سینمایی را بابک نهرین و نقش اول زن این فیلم را سولماز هاشمی عهده دار است.

علیرضا رنجی پور، بهمن تقی پور، رسول سلیمانیان، پرویز ظرافت، فاطمه اسمعیلی، رضا پرتوی، عباداله اکبری و علی محمودی نیز از دیگر بازیگران این فیلم به شمار می روند.

ماجرای این فیلم نیز مربوط به رویدادهایی است که ۲۰۰ سال پیش برای مش اسماعیل رخ می دهد.

سرمایه گذاری این پروژه را علیرضا رنجی پور، بابک نهرین و رسول سلیمانیان عهده دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =