«

»

اردیبهشت ۲۲ ۱۳۹۴

آقای دنزل واشنگتن به فارغ‌التحصیلان دانشگاه دیلارد: «همیشه به قدرت خداوند ایمان داشته باشید، گاهی من فراموش‌اش کرده‌ام، او نه»

۹۱
سرویس سینمای جهان: دنزل واشنگتن، بازیگر برنده اسکار، روز شنبه، پس از دریافت مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه دیلارد، در جمع فارغ‌التحصیلان این دانشگاه حاضر شد و برای دقایقی به سخنرانی پرداخت.

به گزارش کافه سینما و به نقل از یاهو، این بازیگر ۶۰ ساله که در سال ۲۰۰۱ برای بازی در فیلم «روز تعلیم» (Training Day) موفق به کسب جایزه اسکار شد، در این سخنرانی خطاب به دانشجویان گفت: «همیشه به قدرت خداوند ایمان داشته باشید. هر چیزی که در زندگی به دست آورده‌ام به لطف خداوند بوده است. با همه وجود به او ایمان داشته باشید. همیشه حضور خداوند را در قلبم احساس کرده‌ام و او هم همیشه مراقبم بوده، راهنمایی‌ام کرده و راه درست را به من نشان داده. گاهی از یاد او غافل شده‌ام، اما او هیچ‌گاه مرا فراموش نکرده.»

او در ادامه، با اشاره به اهمیت شکر‌گزاری در برابر نعمت‌های خداوند، گفت: «هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، از خداوند تشکر کنید. نعمت‌ها و لطف و رحمت بی‌دریغ‌اش را به یاد بیاورید و از او تشکر کنید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =